Reference

Rád bych poděkoval Vám a Vašim technikům za vstřícnost a flexibilitu při rychlém řešení opravy svodu dešťové kanalizace na hale DC3. Vašim rychlým zásahem tak nedošlo k žádnému poškození zboží našeho zákazníka a nedošlo k žádným materiálním škodám.
Děkujeme.

Jiří Lhota, DHL Solutions k.s.

Rozhodla jsem se pro možnost využití snížení sazby tarifu za elektřinu. Bylo mi řečeno, že musím ovšem nejprve zajistit revize. Našla jsem si firmu Wadimex, která vše nutné provedla. Ocenila jsem odbornost a ochotu pro rychlé vyřízení. Z mé strany spokojenost po všech stránkách.

Martina Pokorná

V topné sezóně nás potkala nemilá záležitost – porucha plynového kotle. I jako lajk jsem tušil, že se bude jednat zřejmě o závadu, kterou bude nutné řešit okamžitě – plyn. kotel ohříval mimo jiné i teplou vodu. Obrátil jsem se tedy ihned na profesionály z firmy Wadimex. Reagovali vstřícně a rychle. Technik přijel na místo téměř okamžitě, jeho konání bylo od počátku do konce profesionální – nejprve závadu lokalizoval, objednal patřičné díly, do druhého dne jsem obdržel cenovou nabídku a následně došlo k instalaci. Problém vyřešen během dvou dnů. Byl jsem více než mile překvapen a nadmíru spokojen. Wadimex stojí rozhodně za doporučení.

Pavel Hrachovec

Chtěl bych poděkovat celému týmu WADIMEX za skvěle odvedenou práci. Od prvního kontaktu, přes zaslání cenové nabídky, domluvu termínu, komunikaci s techniky i vlastní realizaci se jednalo o profesionály, od nichž by se mnozí mohli a měli učit.

                                                                                                                                      Martin S.